AEG Maraş Servisi

AEG servisi AEG servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak Maraş'da Teknik Servis olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Maraş'ın her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir

Deneyimli AEG Servisi, AEG servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. AEG beyaz eşya servisi, AEG servis bakımı,onarımı ve AEG servisi ürün montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Kahramanmaraş teknik servis olarak AEG ürün arızalarında Güler yüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız. AEG ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

AEG Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. AEG bulaşık makinesi, AEG çamaşır makinesi, AEG buzdolabı ve diğer AEG ev aletleri ile sorun mu yaşıyorsunuz? Evinizde, yerinde, gözünüzün önünde tamir ediyoruz. Hangi parçayı değiştirdiğimizi ne iş yaptığımızı sizler görüyorsunuz. Böylece günlerce makinenizin tamirden gelmesini beklemenize gerek kalmıyor. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren AEG cihazınızı bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Üstelik piyasadaki en hesaplı AEG çamaşır makinesi tamirini, AEG bulaşık makinesi tamiri, AEG buzdolabı ve AEG beyaz eşya tamirini biz yapıyoruz.

AEG Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.
AEG Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren AEG servisidir. Sunduğumuz AEG servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir AEG servisi olarak görev yapmaktayız.
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0505 095 4776 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.