Fatmalı Servisi

Fatmalı  servisi
Beyaz eşya servisi sayfamıza hoşgeldiniz, Beyaz eşya makina ve cihazlarının bakım, onarım ve servis hizmetlerini uzun yıllardır vermekteyiz, Fatmalı servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğunuz marka cihaz için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Fatmalı servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Fatmalı servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman servis personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Dayanıklı tüketim cihazlarının bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz beyaz eşya konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan teknik servis danışmanlarıyla; bozuk olan cihazınızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler.

Fatmalı Servisi olarak neler yapıyoruz ?
Uzman ekiplerimizle 7/24 teknik servis hizmeti veriyoruz
Konusunda uzman personelimiz ve ekiplerimizle servis hizmeti veriyoruz.
Beyaz eşya onarım ve bakım hizmeti veriyoruz.
buzdolabı onarım bakım, yedek parça servis hizmeti veriyoruz
çamaşır makinası onarım, bakım ve yedek parça konusunda servis gönderiyoruz
bulaşık makinası ile ilgili bakım onarım ve orjinal yedek parça hizmeti veriyoruz
kurutma makinası servis hizmeti vermekteyiz
fırın servis hizmeti
elektrik süpürgesi servisi sağlıyoruz
tüm ürünlerine sorunsuz bakım onarım tamir hizmeti vermekteyiz


Kaliteli servis anlayışı ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır bir çok marka cihaz kullanıcısının 1 numaralı tercihi olan Fatmalı servisi Kahramanmaraş'ın tüm bölgelerinde uzman ve eğitimli ekibi ile servis hizmeti vermektedir.

Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

Fatmalı Servisi Telefon Numarası : 0505 095 4776