Vestel 12 Şubat Mah Servisi

12 Şubat Mah Vestel servisi
Beyaz eşya ve Klima konusunda satış ve servis hizmeti veren bir firma olarak isteğimiz, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve güvenilir servisle buluşturmaktır. Servis konusundaki en son gelişmeleri müşterileriyle buluşturmak. Vestel marka cihazınızı evinizde ya da işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak. Beyaz eşya sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumak, en önemli hedeflerimizdir.

12 Şubat Mah Vestel servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Vestel servisidir. Sunduğumuz Vestel servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Vestel servisi olarak görev yapmaktayız.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Vestel servis personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Vestel yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Dayanıklı tüketim cihazlarının bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz beyaz eşya konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Vestel Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan teknik servis danışmanlarıyla; bozuk olan Vestel cihazınızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. Vestel servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler.


Vestel çamaşır makinası bakım ve onarımı,
Vestel fırın tamiratı,
Vestel bulaşık makinesi servisi,
Vestel elektrik süpürgesi servisi,
Vestel buzdolabı bakım, onarım ve servisi,
gibi servis ihtiyaçlarınız uzman kadromuzla çözüme kavuşturulmaktadır.
Vestel 12 Şubat Mah teknik servis olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir.

Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0505 095 4776 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.